۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰

۶۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور افتتاح می‌شود

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح ۶۰ هزار واحد مسکن مهر کشور همزمان با هفته دولت تصریح کرد: از این تعداد ۴۰ هزار واحد تحویل داده شده و ۲۰ هزار واحد دیگر نیز تا پایان شهریور به متقاضیان واگذار خواهد شد.

احمد اصغری مهرآبادی، قائم مقام وزیرراه و شهرسازی امروز (۸ شهریور) در حاشیه افتتاح همزمان ۲ هزار و ۴۰۴ واحد مسکن مهر گیلان در املش با بیان اینکه به همت دولت یازدهم بخش مهمی از طرح‌های مسکن مهر تکمیل شد گفت: در طول دولت یازدهم ۵۵ درصد اسناد اعیانی واحدهای مسکن مهر اخذ شد.

 

وی با بیان اینکه در دولت یازدهم ۹۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور تکمیل و تحویل داده شد افزود: این درحالی است که در دولت‌های نهم و دهم بالغ بر ۶۹۰ هزار واحد به متقاضیان تحویل شد.

اصغری مهر آبادی ادامه داد: همچنین در این مدت تسهیلات بانکی مخصوص این طرح طی دو مرحله افزایش یافت.

 این مقام مسئول، با اشاره به تکمیل نهایی این طرح، اذعان کرد: با برنامه ریزی انجام شده به زودی این طرح در بسیاری از استان‌ها تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به  افتتاح ۶۰ هزار واحد مسکن مهر کشور همزمان با هفته دولت تصریح کرد: از این تعداد ۴۰ هزار واحد تحویل داده شده و ۲۰ هزار واحد دیگر نیز تا پایان شهریور به متقاضیان واگذار خواهد شد.

وی بااشاره به مشکلات زیرساختی واحدهای مسکن مهر اظهار کرد: برای رفع مشکل زیرساخت‌های مسکن مهر، سال گذشته پکیجی در سازمان برنامه و بودجه با تصویب دولت تهیه و هزار میلیارد تومان از اسناد خزانه اسلامی در اختیار وزارت نیرو قرار گرفت که ۸۸۰ میلیارد تومان آن پرداخت شد.

وی با بیان اینکه ۲۵۰ میلیارد تومان دیگر نیز جهت کمک به تکمیل زیرساخت‌ها در اختیار وزارت نیرو قرار گرفت خاطرنشان کرد: اعتبارات مورد نیاز به سازمان برنامه و بودجه و دولت ارائه شده که بزودی تعیین تکلیف می‌شود./ به نقل از خبرگزاری شبستان

  • لینک خبر : http://maskannews.ir/?p=16508
  • دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

    *