۲۲ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۲

وعده مترو به اسلامشهر غیرقانونی است

ابوالفضل قناعتی در مورد وعده شهردار تهران در خصوص رسیدن مترو به اسلامشهر با بیان اینکه شورای شهر در جریان این موضوع نیست گفت: شهردار تهران به قانون واقف است، این وعده بدون هماهنگی با شورای شهر بوده و غیرقانونی است.
وی با بیان اینکه شورای شهر و کمیسیون عمران در جربان وعده قالبیاف نبوده‌اند گفت: برای حدود ۵۰کیلومتر از متروی پرند در زمان دولت قبل، ۴۰۰میلیارد تومان هزینه شد و باتوجه به افزایش هزینه‌ها، قطعا رساندن مترو به اسلامشهر رقم بالایی احتیاج دارد که باید جز تعهدات دولت قرار گیرد.
قناعتی با بیان اینکه اسلامشهر جز حومه تهران محسوب شده و دولت نیز برای ساخت این مترو باید اعتباراتی در نظر بگیرد گفت:درصورتی که شهرداری و شورای شهر اسلامشهر بخواهند نسبت به تامین اعتبارات ساخت این مترو اقدام کنند شهرداری تهران نباید از ماموریت های خود در تهران کم کند چراکه پرسنل شهرداری تهران بابت کار در شهرتهران پول می‌گیرند و نباید شرایطی فراهم شود که آنها در مکانی خارج از تهران کار کرده و حقوقشان را از تهران بگیرند.
قناعتی با اشاره به ضرورت اخذ مجوز شهرداری از شورا، گفت: شهرداری نمی تواند حتی ریالی از پول شهرداری را خارج از اجازه شورا در شهر دیگری خرج کند./ایسنا
  • لینک خبر : http://maskannews.ir/?p=140
  • دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

    *