۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۲

نباید طرح مسکن مهر به بهانه‌های مختلف متوقف شود

استاندار قزوین گفت: دستگاه‌های اجرایی در تامین زیرساخت‌های لازم شهرک مهرگان همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

فریدون همتی در جلسه شورای مسکن استان قزوین که در محل استانداری برگزار شد اظهار داشت: نباید طرح مسکن مهر به بهانه‌های مختلف متوقف شود و ما وظیفه داریم با تاکید ریاست جمهوری این پروژه را به سرانجام برسانیم.

استاندار قزوین هم در این جلسه بر ضرورت تلاش مدیران دستگاه‌های خدمات‌رسان در جهت تامین زیرساخت‌های زیربنایی و روبنایی در شهرک مهرگان تاکید کرد.

همتی با توجه به کمبود فضاهای آموزشی در ناحیه شهری مهرگان اظهار داشت: از وزارت راه و شهرسازی درخواست می‌کنیم با همکاری نوسازی مدارس برای ساخت ۱۰ باب مدرسه جدید در مهرگان هماهنگی و اقدام لازم را انجام دهند.

وی از قائم مقام وزیر راه و شهرسازی خواست راه دسترسی ساکنان مهرگان به جاده الموت اتصال پیدا کند تا ساکنان این ناحیه شهری از جاده الموت و کورانه به سمت قزوین تردد کنند.

در این جلسه مصطفی پورامیدی مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین آمادگی خود را همچون گذشته برای همکاری با متقاضیان مسکن مهر در مورد نحوه پرداخت مالیات اعلام کرد.

در این نشست ارائه نشدن گزارش پایان کار توسط مهندسین ناظر، تسویه حق بیمه و مالیات، استاندارد نبودن آسانسورها و همکاری نکردن اعضای تعاونی در تکمیل واحد ها به عنوان مهمترین موانع و مشکلات موجود در مسکن مهر استان قزوین عنوان شد./ به نقل از تسنیم

  • لینک خبر : http://maskannews.ir/?p=16497
  • دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

    *