۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۳

دولت وام‌ مسکن مهر را افزایش دهد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با ۱۵ میلیون تومان امکان صاحب خانه شدن وجود ندارد دولت وام مسکن مهر را افزایش دهد.

نادر قاضی‌پور به تشریح برخی مشکلات مسکن مهر پرداخت و اظهار داشت: مردم باید توجه داشته باشند با ۱۵ میلیون تومان امکان خانه دار شدن وجود ندارد و متاسفانه این توقعی است که دولت در مردم ایجاد کرده است.

وی افزود: رکود اقتصادی در کشور، معادلات دولت را در مورد مسکن مهر به هم زد چرا که مقرر بود هزینه‌های زیرساختی مسکن مهر را دولت و حق انشعاب را مردم پرداخت کنند و با گرانی و تورم پیش‌بینی دولت به هم خورد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توقع ایجاد شده در مردم مبنی بر اینکه با ۱۵ میلیون تومان خانه‌دار شوند امکان‌پذیر نیست و دولت باید برای رفع مشکل مسکن مهر وام‌های آن را افزایش دهد.

قاضی‌پور به تشریح آخرین وضعیت مسکن مهر ارومیه پرداخت و گفت: بنده از ابتدا با عملیات مسکن مهر در ارومیه مخالف بودم چرا که قرار بود این پروژه در محدوده داخل شهر ایجاد شود ولی در مورد اجرای مسکن مهر ارومیه تبعیض قایل شده و به خارج شهر کشیده شد.

وی افزود: مسکن مهر ادارات و دستگاه‌های دولتی در خیابان آزادگان و رودکی ارومیه که دارای همه امکانات و خدمات رفاهی بود انجام شد و این قشر از جامعه در این زمینه با هیچ مشکلی مواجه نشدند ولی مردم محروم جامعه را به خارج از شهر در شهرک گلمان کشیدند که هیچ گونه خدمات رفاهی و زندگی در آن وجود نداشت و اکنون نیز به سبب این مشکلات امکان اسکان در آن بسیار محدود است.

نماینده مردم ارومیه بیان کرد: مسکن مهر گلشهر نیز با مشکلاتی از قبیل فاضلاب، مسجد، مدرسه مواجه است و به سیل‌گاه تبدیل شده است.

وی اظهار داشت: مسکن مهر ایثار نیز به سبب برخوردار نبودن از راه مناسب مشکل دارد و تا امروز کد ارتفاع خیابان‌های آن اعلام نشده است و اینها مشکلاتی هستند که هزینه رفع آنها بر سر خریداران سرشکن شد./ به نقل از خبرگزاری تسنیم

  • لینک خبر : http://maskannews.ir/?p=7491
  • دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

    *