۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۹

دولت تدبیر و کلید ؛ مسکن مهر چرا پرید ؟!

بیش از 40 نفر از متقاضیان مسکن مهر جمال فریدزاده زیر نظر ناحیه یک آموزش و پرورش مشهد امروز با تجمع مقابل استانداری خراسان رضوی خواستار پاسخگویی این شرکت و رسیدگی به مسائلشان شدند.
احمد رضا رضایی، یکی از متقاضیان مسکن مهر شرکت تعاونی شهید جمال فریدزاده اظهار کرد: ۳۰۰ نفر عضو این شرکت تعاونی هستند و پیگیر مسکن مهر وعده داده شده که متاسفانه نه تنها این شرکت تعاونی بلکه آموزش و پرورش هم پاسخگوی ما نیست.
img_20161006_143320_360
وی افزود: قرار بود ۹ مهرماه امسال مجمع شرکت برگزار شود که آگهی آن هم در روزنامه خراسان درج شده بود اما حدود ۸۸ نفر از همکاران آمدند و این مجمع برگزار نشد.
 رضایی ادامه داد: از سال ۸۶ تاکنون ۳۲۰ میلیون ریال پرداخت کردم اما متاسفانه مسکن مهر جمال فریدزاده که به نوعی غیر مستقیم متعلق به ناحیه یک آموزش و پرورش مشهد است تا کنون صرفا فاز یک پروژه را تمام کرده که آن هم به صورت غیر ایمن و با مصالح نامناسب و مهندسی ضعیف انجام شده و اما فاز دو ، فقط در حد سفت کاری اولیه انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه قرار بود با ۲۵۰ میلیون ریال کلید یک خانه ۷۵ متری را در گلبهار به ما بدهند خاطرنشان کرد: برخی از اعضا تا ۳۶۰ میلیون ریال پرداخت کردند و حدود دو سال است که همه ماهه ۲۳۷۰ هزار ریال قسط می‌دهند اما از خانه خبری نیست و امیدواریم که مسئولان به داد برسند.

img_20161006_143331_551
یکی دیگر از اعضای این شرکت نیز گفت: مدیرعامل مجموعه این شرکت آقای مدیر خراسانی است و ما خواستار تغییر هیات مدیره و مدیرعامل به سبب ناکارآمدی هستیم و به بازرس شرکت هم گفتیم که پیگیری کند اما در این ۶ ماه که پیگیریم مجمع برگزار نشده و اتفاق مثبت خاصی هم نیفتاده است.
در تجمع تظلم‌خواهی اعتراضی امروز این فرهنگیان و متقاضیان مسکن مهر فریدزاده، یکی از مسئولان استانداری خراسان رضوی نیز در جمع شاکیان حاضر شد و سه نفر به نمایندگی انتخاب شده و به داخل رفته و خواسته های خود را مطرح کردند و مقرر شد مسائل مدنظر تجمع‌‌کنندگان پیگیری شود.
  • لینک خبر : http://maskannews.ir/?p=11186
  • دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

    *