۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۳

اجاره‌بهای مسکن افزایش یافته/ مسئولان چاره‌ای بیاندیشند

نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت بهای‌ مسکن یکی از دلایل تاخیر ازدواج جوانان است گفت: مسئولان ذیربط در این مورد چاره‌ای بیاندیشند.

1503727440حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افزایش قیمت مصالح ساختمانی در چند روز گذشته، اظهار داشت: افزایش قیمت مصالح به ویژه میلگرد سبب بالا رفتن قیمت تمام شده ساختمان می شود.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت تمام شده ساختمان باعث بالا رفتن اجاره مسکن می شود، افزود: افزایش اجاره بهای مسکن سبب آسیب پذیری اقشار کم درآمد و خانواده های اجاره نشین می شود.

نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه در ماه های اخیر اجاره بهای مسکن افزایش معناداری داشته است، گفت: به دلیل اینکه جوانان درآمد چندانی ندارند و وضعیت اقتصادی هم خیلی مناسب نیست، این افزایش قیمت اجاره بها یکی از دلایل تاخیر در ازدواج جوانان است.

وی با تاکید بر اینکه دولت و مسئولان ذیربط به موضوع افزایش قیمت مصالح ساختمانی به ویژه میلگرد ورود کنند، تصریح کرد: اتحادیه مربوطه و وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولی این حوزه هستند که باید برای این افزایش قیمت تدبیر و چاره ای بیاندیشند.

حجت الاسلام سلیمی تاکید کرد: در صورتی که مسئولان و وزیر مربوطه توجهی به افزایش قیمت مصالح ساختمانی به ویژه میلگرد نکنند، این مسئله را در قالب طرح سوال از وزرای مربوطه پیگیری می کنم./ به نقل از خبرگزاری تسنیم

  • لینک خبر : http://maskannews.ir/?p=16430
  • دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

    *